Аддзелы

Аддзел арганізацыйна-кадравай працы

Максімчык Ірына Валянцінаўна

(017) 232 24 13

Аддзел метадычнага суправаджэння адукацыйнай праграмы дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

Цыркун Канстанцін Іванавіч

(017)238 29 15

Аддзел метадычнага суправаджэння адукацыйнай праграмы дадатковай адукацыі адораных дзяцей і моладзі

Скрабец Святлана Фёдараўна

(017) 232 10 48

Аддзел арганізацыйна-масавай працы

Бялоў Андрэй Аляксандравіч

(017) 232 18 75

Аддзел выхаваўчай працы

Кандраценка Марына Мікалаеўна

(017) 324 74 22

Аддзел выставачнай і прэзентацыйнай працы

Радкевіч Марыя Уладзіміраўна

(017) 232 16 29

Сектар інфармацыйнай працы па атамнай энергіі

Каралева Анастасія Сяргееўна

(017)378 35 81

Аддзел інфармацыйных і камп’ютэрных тэхналогій

Стэпавы Віталь Мікалаевіч

(017)363 71 18

Кабінет кампутарнага дызайну

Кісялёў Сяргей Андрэевіч

(017)363 71 18

Аддзел рэалізацыі адукацыйнай праграмы дадатковай адукацыі дзяцей моладзі тэхнічнага і спартова-тэхнічнага профіля

Мядзведзева Дар’я Дзмітрыеўна

(017)390 60 49

Кабінет радыёэлектронікі

Караба Аляксандр Уладзіміравіч

(017)324 82 53

Кабінет пачатковага тэхнічнага мадэлявання і макетавання

Кульбіцкі Аляксандр Дзмітрыевіч

(017)324 82 53

Кабінет інжынернага праектавання

Мацюшка Ігар Мікалаевіч

(017)324 82 53

Кабінет аўтамадэліравання

Мосін Дзмітрый Юр’евіч

(017)390 60 49

Кабінет канструявання мотатэхнікі

Жураўкін Сяргей Андрэевіч

(017)390 60 49

Аддзел рэалізацыі адукацыйнай праграмы дадатковай адукацыі адораных дзяцей і моладзі

Лепесія Наталля Юр’еўна

(017) 232 13 84

Аддзел арганізацыі тэсціравання і прафарыентацыі навучэнцаў

Карпенка Іна Міхайлаўна

(017) 232 14 32

Аддзел арганізацыі адбору адораных навучэнцаў і фарміравання адукацыйных змен

Вронка Ала Юр’еўна

(017) 232 16 69
(017) 232 26 23

Інжынерна-эксплуатацыйны аддзел

Іваноў Уладзімір Пятровіч

(017) 232 16 15

Вытворчая майстэрня

Зельман Юрый Уладзіміравіч

(017)363 50 55

Вытворчая майстэрня

Булах Таццяна Уладзіміраўна

(017)367 78 29